Zpět na výsledky ve všech sekcích

Skupinová výuka v Článcích (36)

PREF - přijďte na naše workshopy Karolína Napravilová

Jak už jsme avizovali v minulém newsletteru, PREF (Prague Education Festival) se koná v termínu 14. - 16. 11. 2019 na Výstavišti v Praze Holešovicí..

06.09.2019
Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí pře..

05.09.2019
Konference učitelů interaktivní výuky 2019 Cecílie Krejcarová

Stejně jako každý rok i letos mezi dny 19. - 21. srpna proběhlo Setkání lektorů neboli Konference učitelů interaktivních technologií AV MEDIA, kter..

26.06.2019
Žáci s roboty VEX ovládli Letňany Karolína Napravilová

Závěr školního roku patřil v areálu PVA v pražských Letňanech celorepublikovému finále robotické soutěže VEX IQ Challenge. V úterý 25. 6. 2019 se z..

Pracovní sešity s nadhledem - napište si o .. Nakladatelství Fraus

Nové hybridní pracovní sešity jsou nejjednodušším způsobem, jak využít ve výuce žákovská zařízení. Nyní můžete získat až 2 vzorky zdarma. Vyberte s..

26.03.2019
Safra, fraktál? Mgr. Hana Ulíková

Tak myslím, že minimálně účastníci naší online aktivity už mají jasno. Otázka fraktálů už byla zodpovězena. A odpovědi si připravili mluvčí tří stř..

BETT 2019: budoucnost je tady Ivana Melíšková

Každý rok hledáme v lednu v Londýně  inspiraci a trendy pro školství a pak vám zde ukazujeme, jaká asi bude budoucnost technologií ve výuce. A..

06.02.2019
Třídění žáků do skupin Mgr. Martina Štikarovská

V současné době jsem sice na mateřské dovolené, ale sleduji na sociálních sítích v různých skupinách pro pedagogy, o čem se diskutuje. Jedním z ne..