Zpět na výsledky ve všech sekcích

Skupinová výuka v Článcích (37)

09.12.2019
Zimní příšerky jsou opět tady! Ivana Melíšková

S příchodem adventu se naše příšerky ve SMART Výukovém sw Online opět oblékly do zimního hávu. Užijte si v hodinách veselé Vánoce!

PREF - přijďte na naše workshopy Karolína Napravilová

Jak už jsme avizovali v minulém newsletteru, PREF (Prague Education Festival) se koná v termínu 14. - 16. 11. 2019 na Výstavišti v Praze Holešovicí..

06.09.2019
Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková