Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (104)

BookWidgets – ideální pomocník pro hybridní.. Tomáš Botlík

Hledáte aplikaci s více než 50 šablonami, které Vám snadno umožní vytvořit aktivity pro výuku –  osmisměrky, šibenici, křížovky a další hry? P..

SMART Online nově jako Lumio Mgr. Hana Ulíková

Se SMART Online, resp. online verzí SMART Výukového softwaru Online, jsem ráda pracovala už od jeho vzniku. Tento software je několikrát ročně vyle..

Distanční výuka v MŠ Dagmar Nebuželská

Základní školy učí v režimu distanční výuky s krátkými přestávkami již téměř celý rok. Když jsem si vzpomněla na první dny své online výu..

Začátky kódování s //code.Node převzato z Pasco.cz

//code.Node umožňuje naučit žáky standardy kódování, a to bez nutnosti jakékoli předchozí zkušenosti s programováním.

Připravte se na Halloween Ivana Melíšková

Oblíbili jste si Příšerkový kvíz? Nyní najdete ve SMART Online sezónní halloweenskou verzi. Vyzkoušejte ve třídě, určitě pobaví nejen žáky ;-)

10 důvodů, proč používat SMART uživatelské .. Antonín Růžička

V rámci příprav na možnou distanční výuku ve škole zřizujete učitelské i žákovské účty Microsoft či Google. Když už máte takto „uklizenou“ kom..

Doba vzdělávání na dálku je plná příležitostí Ondřej Neumajer

S laskavým svolením autora převzato z jeho webu:  Jako člověk, který se celý svůj profesní život zabývá rozvojem digitální gramotnosti, b..

Jak podpořit přípravu předškoláků nejen v s.. Iva Loužecká

Několik tipů na aktivity, které jsou dostupné na internetu, nebo je můžeme sami snadno vytvořit.