Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výsledky vyhledávání v Článcích (103)

Upgradujte zdarma na SMART Notebook 23 Ivana Melíšková

Aktuální software by měl být samozřejmostí, jak z uživatelského pohledu (nové funkce, vylepšené ovládání), tak z pohledu technického (bezpečnostní ..

Proč je tabule stále centrem třídy Ivana Melíšková

Počítač nebo tablet v každé lavici už není nic nereálného a občas se objeví otázka, jestli je vůbec ještě tabule ve třídě potřeba. Vždyť prezentaci..

30.05.2023
Využití ClassVR ve výuce cizího jazyka - oc.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Patří virtuální realita do výuky cizího jazyka? Je možné snadno s virtuální realitou začít, i když není učitel odborníkem na tuto oblast?

BETT 2023: nový normál Ivana Melíšková

Loňský ročník veletrhu BETT byl po covidové pauze ještě trochu rozpačitý, ale letos už to v Londýně na výstavní ploše opět žilo jako dříve: tisíce ..

Otestovali jsme Google Chromebook v kombina.. František Dudek

Chromebooky  jsou zařízení, která chcete, protože používáte platformu Google , ať již soukromě nebo Workspace ve škole či v práci. Jed..