Zpět na výsledky ve všech sekcích

EU projekty v Článcích (88)

Nejvyšší čas podat žádost do Šablon II Andrea Jahnická

Jaro 2019 je pro ZŠ a MŠ poslední možností, jak získat prostředky ze Šablon II - žádosti se přijímají do konce června. Chcete-li však začít realizo..

Hledáme pilotní školy Ivana Melíšková

Chcete zmapovat a především systematicky posunout digitální kompetence vašeho učitelského sboru? Chystáme projekt v rámci tzv. Výzvy 67 a hledám..

08.01.2019
DVPP do šablon II - cizí jazyky Roman Kopecký

Připravili jsme pro vás nová školení, která se zaměřují na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních v..

DVPP do šablon II - čtenářská gramotnost Mgr. Nela Votápková

Pojďme chápat čtenářskou gramotnost komplexně a bez rozdílů! Proč je pro žáky důležitá čtenářská gramotnost? Jak na vyhledávání informací v textu ..

Nové učebny přírodních věd z projektu IROP Ing. Veronika Šolcová

Na naší škole jsme vybudovali dvě nové učebny z projektu IROP (Učebny cizích jazyků a přírodních věd ZŠ  nám. Míru, Nový Bor s registračním č..

Výzva č. 02_18_067 Implementace strategie d.. Andrea Jahnická

31.10.2018 MŠMT zveřejnilo finální verzi výzvy, jejímž cílem je propagovat inovativní metody výuky za pomoci digitálních technologií a šířit příkla..

Internetové zdroje k matematické gramotnosti Mgr. Pavla Sýkorová

Hledáte podklady do vyučovacích hodin pro zařazení aktivit podporující matematickou gramotnost? Zdroje a dokumenty, které nabízejí aktuální inform..

Školení matematické gramotnosti - EU šablon.. Mgr. Hana Ulíková

Při přípravě EU šablon II jsme zúročili všechny zkušenosti z EU šablon I a vzniklo deset osmihodinových školení. Všechna jsou plná aktivit, zdroj..