Zpět na výsledky ve všech sekcích

EU projekty v Článcích (88)

Stáž – co napsat do záznamu? Alexandr Fales

Stáž realizovaná v odborné firmě je pro mě zásadní z pozice učitele odborných předmětů. Díky ní se mohu dostat přímo k nejaktuálnějš..

Sdílení zkušeností pedagogů z různých škol .. Alexandr Fales

Sdílení zkušeností pedagogů z různých škol prostřednictvím vzájemných návštěv (pro SŠ) je velmi zajímavou zkušeností. Pokud máte možnost a čas, kte..

Odborník z praxe – co napsat do záznamu Alexandr Fales

Aktivita s odborníkem z praxe je senzační. Nebojte se jí a zrealizujte ji.

Vzájemná spolupráce pedagogů SŠ aneb inovac.. Alexandr Fales

Už nějakou dobu řešíme společně s panem ředitelem skutečnost, že by bylo dobré inovovat současnou podobu ŠVP všech oborů školy, neboť jsou tyt..

I Šablony III jsou pro školy zajímavé. Je n.. Jiří Jeništa

Jaro 2021 je pro ZŠ a MŠ poslední možností, jak získat prostředky ze Šablon III - žádosti se přijímají do konce června. Chcete-li však začít realiz..

19.08.2020
Nové Šablony III: 3 mld. Kč pro MŠ a ZŠ Andrea Jahnická

Řídicí orgán OP VVV vyhlásil dne 31. března 2020 výzvy Šablony III č. 02_20_080 (MRR) a č. 02_20_081 (VRR) v prioritní ose 3.

24.06.2020
Jak učit jazyky nejen s Robotelem, ale i v .. Ivana Melíšková

Opět školíme prezenčně! Obnovili jsme naši nabídku prezenčních kurzů, kdy lektor přijede přímo k vám na školu. Můžete tedy pokračovat v realizaci Š..

DVPP lze již opět absolvovat prezenčně! Ivana Melíšková