Zpět na výsledky ve všech sekcích

EU projekty v Článcích (88)

Podpora výuky jazyků ze Šablon III Ivana Melíšková

Aby byla výuka cizích jazyků co nejnázornější a nejefektivnější, je optimální mít dobře vybavenou multimediální učebnu či přímo jazykovou ..

Kluby robotiky a zábavné logiky ze Šablon III Antonín Růžička

V rámci další vlny Šablon III lze opět zřizovat kluby robotiky, zábavné logiky či ICT. Přemýšlíte o tom?  V klubech robotiky se často po..

23.02.2021
Peníze pro školu máte na dosah ruky Karolína Napravilová

Pomůžeme vám je získat s pomocí výzvy Šablony III Chtěli byste zmodernizovat výuku na své škole? Poslední šanci máte na jaře 2021 díky d..

Návaznost personální podpory pro SŠ a VOŠ převzato z MŠMT

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje informaci o návaznosti personální podpory škol z výzev šablony SŠ a VOŠ II a Implementace Krajských akčních pl..

Začátky kódování s //code.Node převzato z Pasco.cz

//code.Node umožňuje naučit žáky standardy kódování, a to bez nutnosti jakékoli předchozí zkušenosti s programováním.

Klub zábavné logiky a základů robotiky na S.. Alexandr Fales

V rámci další vlny Šablon III lze opět zřizovat kluby robotiky, zábavné logiky či ICT. Přemýšlíte o tom? Lektor Alex Fales pro vás na základě svých..

Můj první dojem z All-in-One PC Alexandr Fales

All-in-One aneb vše v jednom. Je tomu opravdu tak, jak říká název zařízení. Je dobré si ho pořídit, nebo raději zůstat u osvědčených notebooků..