Zpět na výsledky ve všech sekcích

EU projekty v Článcích (88)

Aby všichni dobře viděli aneb Na velikosti .. Ivana Melíšková

Klasické tabule ve třídách v posledních letech postupně nahrazují tabule interaktivní a mnohdy dokonce už škola zvažuje místo tabule s projektorem ..

Proč je tabule stále centrem třídy Ivana Melíšková

Počítač nebo tablet v každé lavici už není nic nereálného a občas se objeví otázka, jestli je vůbec ještě tabule ve třídě potřeba. Vždyť prezentaci..

BETT 2023: nový normál Ivana Melíšková

Loňský ročník veletrhu BETT byl po covidové pauze ještě trochu rozpačitý, ale letos už to v Londýně na výstavní ploše opět žilo jako dříve: tisíce ..

Chcete začít s realizací Šablon od nového š.. Ivana Melíšková

Neotálejte s plánováním! Víme, sotva jste podali žádost a už zase něco... Ale pokud chcete začít s realizací projektu od září, je potřeba si během ..

Nenechte si utéct nové Šablony OP JAK Ivana Melíšková

Ještě jste se do nových Šablon nepustili a váháte, zda do nich vůbec vstupovat? Neváhejte, rozhodně to má smysl a byla by škoda nabízené peníze nev..

Start Šablon OP JAK pokračuje: 2 miliardy p.. Zdroj: www.opjak.cz

Řídicí orgán OP JAK dne 30. 5. 2022 vyhlásil výzvu č. 02_22_003 Šablony pro SŠ a VOŠ I na podporu zjednodušených projektů šablon pro střední a v..

Šablony OP JAK vyhlášeny: 9 miliard pro mat.. Zdroj: www.opjak.cz

Řídicí orgán OP JAK dne 25. 5. 2022 vyhlásil výzvu č. 02_22_002 Šablony pro MŠ  a ZŠ I na podporu zjednodušených projektů šablon pro MŠ, ZŠ..

Otestovali jsme Google Chromebook v kombina.. František Dudek

Chromebooky  jsou zařízení, která chcete, protože používáte platformu Google , ať již soukromě nebo Workspace ve škole či v práci. Jed..