Zpět na výsledky ve všech sekcích

EU projekty v Článcích (77)

31.05.2021
Jihočeská robotika OPEN Ivana Melíšková

V uplynulém týdnu 24. - 28. května se uskutečnil v pořadí 3. ročník (ale první zcela online) konference Jihočeské robotiky. Letos jsme se zaměřili ..

26.05.2021
Dostaňte vaše počítače znovu do formy Ivana Melíšková

V počítačové učebně nebo jazykové laboratoři, založené na stolních počítačích, je naprosto zásadní udržování aktuálních operačních systémů. V takov..

11.05.2021
Od pondělí 17. 5. opět školíme PREZENČNĚ! Ivana Melíšková

Odkládali jste školení, protože jste nechtěli distanční formu? Potřebujete dokončit Šablony II? Abyste vše zvládli do konce školního roku a&nb..

ICT ve výuce ze Šablon III Marek Larisch

Počítače se staly základním pracovním nástrojem učitele i žáka, proto potřebujete spolehlivá a kvalitní zařízení vyhovující potřebám školství. V rá..

Projektové dny ze Šablon III Ivana Melíšková

Povinnou aktivitou v Šablonách III je realizace "projektového dne ve výuce". Nebojte se toho, projektový den je zajímavou aktivitou, která bude bav..

Podpora výuky jazyků ze Šablon III Ivana Melíšková

Aby byla výuka cizích jazyků co nejnázornější a nejefektivnější, je optimální mít dobře vybavenou multimediální učebnu či přímo jazykovou ..

Kluby robotiky a zábavné logiky ze Šablon III Antonín Růžička

V rámci další vlny Šablon III lze opět zřizovat kluby robotiky, zábavné logiky či ICT. Přemýšlíte o tom?  V klubech robotiky se často po..

23.02.2021
Peníze pro školu máte na dosah ruky Karolína Napravilová

Pomůžeme vám je získat s pomocí výzvy Šablony III Chtěli byste zmodernizovat výuku na své škole? Poslední šanci máte na jaře 2021 díky d..