Zpět na výsledky ve všech sekcích

Digitální kompetence v Článcích (133)

Převrácená výuka Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Převrácená výuka (Flipped classroom) někdy označovaná za metodu integrovaného učení se vyznačuje tím, že úvodní prezentace učiva či jeho základní n..

Simulační výuka Ivana Melíšková

Simulační výuka je vzdělávací metoda, která využívá interaktivní simulace reálných situací nebo procesů k dosažení vzdělávacích cílů. Tyto simulace..

Využití nástroje Canva ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Relativně často realizujeme se žáky aktivity, které vyžadují následně prezentace jejich činností, je jedno, zda se jedná o referáty, prezentování v..

Novinky z BETTu 2024 Ivana Melíšková

Jestliže hlavními  lákadly loňského ročníku známého londýnského veletrhu byla  umělá inteligence a   virtuální realita  a o..

Interaktivní pracovní listy – Wizer.me Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Rádi objevujete nové nástroje pro tvorbu interaktivních pracovních listů? V tom případě si vyzkoušejte aplikaci Wizer.me . Pracovní listy se autom..

Andělské počítání Mgr. Hana Ulíková

Je tu další online aktivita, která propojuje různé skupiny žáků a různé předměty . Pokud jste ještě o tomto typu projektu neslyšeli, ráda vám vše ..

Nearpod a jeho využití ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Chcete během výuky pracovat s jednou prezentací a nepřepínat ji ani ve chvíli , když chcete s žáky hrát kvíz nebo je zapojit do skupinové prác..

03.01.2024
Miro – virtuální tabule Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Chcete tvořit myšlenkové mapy, online zápisy, časové osy, šablony na programy akcí (workshopy, projektové dny, konference), podklady pro icebreake..