Zpět na výsledky ve všech sekcích

Digitální kompetence v Článcích (133)

Online ochutnávka školení do šablon Klára Borečková

V září znovu začne pravidelný kolotoč každodenních pracovních povinností. Zároveň je však nejvyšší čas se připravit na to, co Vás v tomto školním ..

Badatelské kluby, EU šablony II a CKP Mgr. Iva Loužecká

...aneb rozvoj přírodovědného vzdělávání. Plánujete využít EU šablony II pro vybavení přírodovědné učebny a realizaci polytechnického vzdělá..

Chystané (nejen) novinky pro nadcházející š.. Klára Borečková

Ve většině základních i středních škol se pomalu uzavírá klasifikace a za měsíc odstartují dva měsíce zasloužených letních prázdnin. Než se však ..

Matematické hry v on-line prostředí Mgr. Pavla Sýkorová

Nejen závěr školního roku je obdobím, ve kterém můžeme do výuky matematiky na základní škole zařadit nejrůznější hry, šifry, hlavolamy. Vyzkoušejte..

02.05.2018
Chystáme nabídku DVPP do EU šablon II Klára Borečková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Tým lektorů AV MEDIA pro vás nyní chystá pestrou nabídku..

09.04.2018
Co je ikigai a potřebujeme ho ve školách? Mgr.Jan Juříček

Ikigai je japonské slovo, které označuje stav vnitřního naplnění. Ikigei je důvod, proč ráno vstáváme.

Cesta za pokladem - skupinová výuka v matem.. Mgr. Vladimíra Mačková

V den vysvědčení jsme se rozhodli zpříjemnit si tvořivě matematiku, aby „počítání“ bavilo většinu dětí.

V Šablonách II je až 6 mld. pro MŠ, ZŠ, ale.. Andrea Jahnická

M ŠMT rozdělí ve druhé vlně šablon až 6 mld., nově podpoří i ZUŠ a zájmové vzdělávání. Dne 28. února 2018 zveřejnilo výzvy č. 02_18_063 a 02_18_06..