Zpět na výsledky ve všech sekcích

Digitální kompetence v Článcích (105)

20.10.2022
(Ne)obyčejné sčítání Hana Ulíková

Už je to nějakou dobu, kdy jsme se online spojily třídy z různých škol a věnovaly se nějakému zajímavému matematickému tématu. Přece jenom jsme mě..

20.10.2022
Projektový den - Global Math Collaboration Hana Ulíková

Letos už se 3. D podařilo uskutečnit první spolupráci s studenty mého amerického kamaráda a kolegy Christophera Collinse z Monticello Highschool.

02.06.2022
Červen přináší novinky do SMART Výukového s.. Antonín Růžička

Na začátku června vydal SMARTtech novou verzi SMART Notebook 22.  Zásadní novinkou je změna názvů a vlastností bezplatné verze vs. verze s..

31.03.2022