Mgr. Blanka Majtanová

Lektor

ZŠ M. Horákové 258, 500 06 Hradec Králové

Aprobace: 2.stupeň ZŠ - matematika

Proč se Blanka věnuje školení?

Věřím, že výuka se Smart tabulí je efektivní, umožňuje realizovat tvořivé vyučování, podporuje názornost výuky.
Během školení mohu účastníky školení pozvat k nám do školy, do třídy, kde každý den pracuji společně se svými žáky a nebo naopak, já přicházím za nimi a seznamuji se s protředim jejich pracoviště. Vzájemně se obohacujeme, předáváme si zkušenosti. Na školení bývají učitelé z různých vzdělávacích zařízení, s různou délkou pedagogické praxe, profesně zdatní jedinci, kteří jsou ochotni, pro své žáky či studenty, kolikrát nad rámec svých každodenních povinností, připravovat netradiční aktivity a čininiti tak "obyčejné" vzdělávání zajímavým, nevšedním, poutavým.
A tak si říkám, že "V dobré společnosti dobrých lidí je mi dobře." a také proto jistě školím.