Mgr. Eva Holá

Základní škola, Ratibořická 1700, Praha 9 - Horní Počernice

Aprobace 2. stupeň ZŠ - matematika

Co Evu na školení baví?

Lektoruju, protože mě baví přenášet na lidi nadšení. Vzhledem k tomu, že věřím smyslu využívání technologií ve školství, baví mě tuto myšlenku šířit dál. Každé školení je také tak trochu adrenalinová záležitost, protože dopředu nikdy není jasné, jak to dopadne. Nejen, že většina účastníků nebývá okamžitě nadšená, ale může zklamat i technika. A tak závěrečný pocit uspokojení, když všechno klapne a účastníci odcházejí spokojení, že se něco dozvěděli, je pocit, který je k nezaplacení. I po těch 15 letech, kdy se věnuju školení pro různé vzdělávací instituce, je pro mě každé školení vždy výzvou a moc mě těší, když je s dobrým koncem.

Ze SMART technologií moc ráda využívám samozřejmě tabuli, hlasovací zařízení, vizualizér, digitální třídu se SMART Syncem a občas také žákovská zařízení.