Ing. Alexandr Fales

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem

Aprobace: SŠ – Robotika, polytechnika, ICT, elektrotechnika

VŠ – Robotika, elektrotechnika, ICT

Co Alexe na školení baví?

Rád pomáhám lidem zejména pedagogům MŠ, ZŠ a SŠ překonávat své hranice a získávat nové dovednosti, a to zejména v oblasti digitálních dovedností, protože digitální svět kolem nás neustále roste a zasahuje čím dál víc do našich životů.

Z daného důvodu je nebytné být připravený a nebát se nastoupit do tohoto ICT rozjetého vlaku, protože on na vás nepočká, ale já vám ho přibrzdím a rád vám pomohu do něj nastoupit včas, aby vám neujel.

Robotika a polytechnika včetně algoritmizace, kódování a programování jsou naprosto super záležitostí. Dostali jste výuku ICT a robotiky příkazem a bojíte se, jak to zvládnete? Nebojte se, jsem tu pro vás a rád vás touto trnitou cestou provedu a pomohu vám vše zvládnout v naprostém klidu a pohodě.

V robotice a polytechnice se pohybuji 6 let a s informačními technologiemi pracuji intenzivně přes 16 let.

Věřím, že se dá každý vzdělávat na vhodném stupni vzdělání a jde jen o to, najít tu správnou vzdělávací metodu.