Mgr. Hana Lenertová

Konzultant

ZŠ a MŠ Mutěnice, Brněnská 777, 696 11 Mutěnice

Aprobace: 1. stupeň ZŠ

Co Hanku na školení baví?

Prvním krokem mé cesty k lektorování bylo přihlášení se na školení seznamující s programem SMART Notebook, neboť jsem cítila, že při každodenních povinnostech učitele nemám pro samostatné nastudování programu dostatečný časový prostor. Absolvované školení mě zaujalo natolik, že jsem se posléze zúčastnila i navazujících školení a sama začala lektorovat.  Využívat, zkoušet a experimentovat s různými technologiemi ve výuce baví nejen mé žáky, ale i mě. Proto se snažím sledovat novinky, spolu s žáky je testovat a efektivně využívat při výuce. Coby lektor či mentor se snažím předávat praktické zkušenosti a osvědčené tipy získané ve výuce v průběhu sedmi let využívání moderních technologií.
Mezi mé oblíbené technologie patří  využívání SMART Responce VE a kreativní zapojování iPadů do výuky.