Výukový materiál slouží k prvnímu seznámení žáků z magnety, jejich vlastnostmi. Materiál je prvořadě určen k využití XC Collaboration, ale vyučující ho může použít i k přímému zaznamenání žákovských myšlenek a výsledků žákovských pokusů na tabuli.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál slouží v úvodu hodiny k procvičení učiva potřebného k další práci. Žáci se do výuky zapojí pomocí XC nebo zapisují svoje odpovědi na tabuli. Další část slouží k výkladu nového učiva. Učitel postupně odkrývá nové informace nebo doplňující úkoly.

Předmět: Chemie
SMART Notebook/SMART Notebook 11

K výkladu nového učiva, odvození vztahů pro výsledný odpor

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Tento výukový materiál slouží jako pomůcka vyučujícího při probírání učiva o objemu: - odměrné nádoby - měření objemu kapalin - měření objemu pevných látek - jednotky objemu Důraz je kladen na zapojení žáků do výuky, na propojení s denním životem a na schopnost žáků odhadnout velikost objemu.

Datum vložení: 13.10.2013
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Odvození el. proudu jako fyzikální veličiny, jednotky, měření proudu

SMART Notebook/SMART Notebook 11