02.03.2017
Vychytávky pro LABy Ivana Křístelová

Všichni příznivci SMART Notebooku 16.2 se s chutí pustili do Lesson Aktivity Builder (LAB), díky nimž se opět zase o kousek přiblížili dnešním..

30.11.2016
Hrátky s TOGlicem Ivana Křístelová

Představovat Toglic zasvěceným učitelům, by bylo jistě nošení dříví do lesa. Pro ty, kdo přeci jen ještě váhají, zda do něj jít či ne, říkám ANO!

29.08.2016
Zkušenosti s využíváním dvou interaktivních.. Ivana Křístelová

Zajímavý experiment uskutečnili žáci spolu s paní učitelkou Mgr. Ivanou Křístelovou a Mgr. Martinou Štefanovičovou na ZŠ JUDr. Mareše ve Znojm..

12.05.2016
Škola budoucnosti Ivana Křístelová

Novou soutěž s Your Space vyhlásilo Nakladatelství Fraus, kdy úkolem pro soutěžících je vytvořit vlastní komiks v anglickém jazyce na téma Škola bu..

12.05.2016
Po stopách Karla IV. Ivana Křístelová

Kdo by netoužil po tom poznat život a dobu Karla IV., nejvýznamnějšího panovníka, Otce vlasti a výherce ankety o Největšího Čecha? Vydejme se proto..

08.05.2016
Nové nápady a triky pro práci s LAB Ivana Křístelová

Máte pocit přílišné svázanosti danými pozadími v LAB? Mám pro vás pár nápadů, jak své aktivity pro děti oživit.

30.04.2016
Zeptali jsme se dětí... Ivana Křístelová

Čtvrťáci ze základní školy JUDr. Mareše již od podzimu 2015 testují novou verzi programu SMART Notebook 15. Nejdříve jako demoverzi, ale nyní již m..

25.04.2016