Aktivity jsou určené mladším žákům 1. stupně, kteří se seznamují s anglickými názvy barev a prvními větami.

Poznámka hodnotitele: DUA, Lumio

Materiál je vhodný pro starší žáky 1. stupně, při kterých si zopakují slovní zásobu na téma Halloween a procvičí si aktivity spojené s čtením s porozuměním.

Poznámka hodnotitele: DUA, Lumio

Materiál je vhodný pro mladší žáky 1. stupně. Seznámí se se základními slovíčky na téma Halloween.

Poznámka hodnotitele: DUA, Lumio

Aktivity jsou určeny pro žáky 3. - 5. tříd, při kterých si procvičí sčítání, odčítání, malou násobilku, pořadí výpočtů a slovní úlohy v oboru do sta.

Předmět: Matematika

Poznámka hodnotitele: DUA, Lumio

Aktivity jsou určeny pro žáky 3. - 5. tříd, při kterých si připomenou rozdíl mezi Památkou zesnulých a Halloweenem.

Poznámka hodnotitele: DUA, Lumio

Logické úlohy jsou určené pro žáky 1. stupně.

Poznámka hodnotitele: DUA, Lumio

Aktivity jsou určené k procvičení slovní zásoby na téma My town - Transport. Kromě opakování slovíček si žáci procvičí základní výrazy k vysvětlení cesty.

Datum vložení: 24.02.2023

Poznámka hodnotitele: Lumio

Procvičte si anglické číslovky 1 - 20. Aktivity jsou zaměřené na samotné počítání do dvaceti a pravopis čísel.

Datum vložení: 24.02.2023

Poznámka hodnotitele: Lumio