Tandemová výuka – jak na to Ing. Alexandr Fales

V minulém článku jsme si řekli, o čem tandem je, jaké má přednosti a úskalí. Dnes si popíšeme realizaci této zajímavé a inspirující formy výuky. N..

09.05.2018
Tvoříme bludiště snadno a rychle Ing. Alexandr Fales

Co si představit pod pojmem bludiště? Úkoly k procvičení orientace v rovině. Pokud se rozhodnete ho doplnit dalšími úkoly, může sloužit k procvičov..

Mobilní žákovská zařízení ve výuce Ing. Alexandr Fales

Neustále se dostávám s kolegy na své, ale i jiných školách do diskuzí ohledně využití mobilních zařízení ve výuce, zda je to špatné, nebo naopak př..

SMART Výukový software on-line je tady Ing. Alexandr Fales

Můžete si jej vyzkoušet ZDARMA do konce ledna 2018 . Neváhejte, konečně je tady řešení, které nahrazuje zastaralý internetový přehrávač ..

18.10.2017
Tandemová výuka - nic lepšího neznám Ing. Alexandr Fales

Co si představit pod pojmem tandemová výuka? Jde o speciální druh výuky, též označované jako párová, kdy jsou během výuky ve třídě dva učitelé nebo..

04.04.2017
Rozvoj matematické gramotnosti na SŠ Mgr. Alexandr Fales

Děti se rodí do světa plného informačních a komunikačních technologií, potkávají se s nimi na každém kroku. Jsou pro ně naprosto přirozenými nástro..

18.01.2017
SMART Kapp – druhý dojem Ing. Alexandr Fales

Už je to nějaký ten pátek, co jsme začali využívat tuto velmi zajímavou didaktickou pomůcku v podobě kompromisu mezi interaktivní a klasickou fixo..

29.12.2016
SMART Kapp – první dojmy Ing. Alexandr Fales

Osobně používám interaktivní tabuli SMART Board 680, které jsou dle mého názoru špičkou mezi interaktivními tabulemi hned po 800kách.  Jsem v..