WEBINÁŘ JE URČEN POUZE LEKTORŮM AV MEDIA Nejpozději 30 minut před začátkem webináře obdržíte přihlašovací údaje k webináři do emailu.

28.11.2018

Webinář si klade za cíl seznámit pedagogy s obsahem nově připravených školení orientovaných na rozvoj  čtenářské gramotnosti na základních školách. Tato školení jsou připravena speciálně pro účely vzdělávání pedagogů z prostředků EU šablon. Součástí webináře jsou také praktické ukázky.

09.01.2019

Pojďte se podívat, co nového nabízí SMART Výukový software 18 a pojďme ještě dál! Nově vám představíme SMART Výukový software ONLINE.

07.11.2018

Máte ve škole novou interaktivní tabuli nebo máte novou verzi SMART Výukového softwaru (SVS), chcete se dozvědět něco nového nebo hledáte inspiraci, jak zapojit žáky do výuky pomocí technologií?

15.05.2019

13.02.2019

17.10.2018

Pojďte se podívat, co nového nabízí SMART Výukový software 18/19 a pojďme ještě dál! Nově vám představíme SMART Výukový software ONLINE.

05.06.2019

16.01.2019