LAT vs. LAB Mgr. Nela Votápková

Jak převést flashový obsah ve SMART Výukovém softwaru? Adobe Flash nebudou nadále podporovány, a to od roku 2020. My se však na tuto situaci připra..

06.03.2018
Metoda literární kroužek Mgr. Nela Votápková

Literární kroužek je metoda nejen pro učitele českého jazyka a literatury, jak by se mohlo zdát na první pohled z názvu. Jedná se o strukturovanou..

Antistresový adventní kalendář do školy Mgr. Nela Votápková

Asi každý z nás si kdykoli na požádání vzpomene, co ho ve škole štvalo, co ho nebavilo a také na to, co ho stresovalo. Pamatujete? Byla to písemka ..

22.11.2017
SVS ONLINE = SMART Výukový software ONLINE Mgr. Nela Votápková

Chtěli byste využít s vašimi žáky možnost individuálního přístupu pomocí interaktivních cvičení, zajímavých aktivit vytvořených za pomoci SMART lab..

LAPBOOK jako metoda k podpoře čtenářské gra.. Mgr.Nela Votápková

Lapbook, tedy tzv. kniha do klína (z anglického lap – klín, book – kniha). Jedná se o kreativní metodu výroby vlastní knížky. Je to velmi jednodu..

07.10.2017
LESSON ACTIVITY TOOLKIT stále fungují Mgr. Nela Votápková

Pokud se vaše škola rozhodla, že budete mít nejnovější verzi SMART Výukového softwaru verze 17 (dále jen SVS)a vy jste se kvůli tomu báli, že tak z..

06.06.2017
Společné vzdělávání na středních školách s .. Mgr. Nela Votápková

ŠPZ, IVP, PO, PLPL, PPP, ŠVP, NFN, AP, SVP … říkají vám tyto zkratky něco? Nebo je to pro vás velká neznámá?