13.04.2015
10 DŮVODŮ PROČ jsou QR kódy užitečné Iva Loužecká

Už jste si určitě všimli všude přítomných černobílých čtverečků, QR kódů. Ty se staly nedílnou součástí dnešního technického a technologického svět..

09.03.2015
10 DŮVODŮ PROČ učit s digitální třídou Iva Loužecká

Co si představíte, když se řekne digitální třída? Někteří z vás učebnu s nějakou digitální technologií, třeba projektorem a někteří třídu plnou po..

06.02.2015
10 DŮVODŮ PROČ využívat Cloudu ve vzdělávání Iva Loužecká

Co vlastně znamenají pojmy jako cloud, cloud computing a on-line vzdělávání, jaké vám přináší možnosti pro přípravu i vyučování, co je k tomu zapo..

05.02.2015
Skvělé výsledky grantu na interaktivní stůl.. Iva Loužecká

Ve dvanácti školských zařízeních využívají díky speciálnímu grantu inovativní a na českém trhu jedinečnou interaktivní dotykovou technologii - inte..

12.01.2015
10 DŮVODŮ PROČ budete chtít interaktivní st.. Iva Loužecká, DiS.

V prvním díle seriálu 10 DŮVODŮ PROČ roku 2015 se vám pokusím více představit výhody interaktivního stolu SMART Table, a proč byste ho měli mít ve..

04.12.2014
10 DŮVODŮ PROČ využívat tablety a mobily žá.. Iva Loužecká, DiS.

BYOD. To je téma posledního článku 10 DŮVODŮ PROČ roku 2014. Pokusím se vysvětlit, co vlastně tato zkratka znamená, co vám i vašim žákům přinese z..

10.11.2014
10 DŮVODŮ PROČ je mentoring výhodný a důlež.. Iva Loužecká, DiS.

S projektem Výzva 51 se ve školách opět více skloňuje pojem mentoring. Co to vlastně znamená a proč je jednou z důležitých částí projektu? Jak můž..

06.10.2014
10 DŮVODŮ PROČ vyrazit na konferenci SMART .. Iva Loužecká, DiS.

Chcete vědět, jaké jsou nové moderní trendy ve vzdělávání? Jste zapojeni do Výzvy 51 a řešíte, jak a co budete na tabletech nebo noteboocích učit?..