Materiál je určený k vyvození učiva o Sámově říši. Umožňuje poznávat nové pojmy a umístěnými odkazy na fotografie a webové stránky vytvářet názornou představu žáka během výkladu. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při samotném výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat informace k zapamatování. Stručné, srozumitelné poznámky v prezentaci pomáhají k orientaci v materiálu. Materiál lze použít i pro samostatnou přípravu žáků.

Datum vložení: 03.12.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál je určen k samostatné práci žáků, k procvičení učiva na interaktivní tabuli i na žákovských zařízeních - tabletech, noteboocích apod. Soubor obsahuje 5 cvičení, pokyny ke každému cvičení i řešení jsou uvedeny na stránce. Není nutno mít naistalován kompletní software SmartNotebook, stačí jeho jednodušší verze Smart Noebook Active Viewer.

Předmět: Matematika
Datum vložení: 01.12.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál je určený ke shrnutí, systematizaci a procvičení učiva o starých Slovanech. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při ?procvičování usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat klíčové informace. Cvičení v tomto materiálu jsou opatřena pracovními listy a zpětnou vazbou se správným řešením, jsou využitelná pro diferenciovanou práci ve třídě i pro samostatnou přípravu žáků.

Datum vložení: 30.11.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál je určený k výkladu a k systematizaci učiva o českých pověstech o slovanskýh předcích. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat klíčové informace. Stručné, srozumitelné poznámky v prezentaci pomáhají k orientaci v materiálu. Součástí souboru jsou pracovní čtenářské listy vhodné pro individuální četbu žáků, pro diferenciovanou práci ve třídě i pro samostatnou přípravu.

Datum vložení: 30.11.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál je určený k výkladu a k systematizaci učiva o náboženství starých Slovanů. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat klíčové informace. Stručné, srozumitelné poznámky v prezentaci pomáhají k orientaci v materiálu. Součástí souboru jsou pracovní čtenářské listy vhodné pro individuální četbu žáků, pro diferenciovanou práci ve třídě i pro samostatnou přípravu žáků.

Datum vložení: 30.11.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál je určený k výkladu a k systematizaci učiva o starých Slovanech. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při výkladu usměrňovat ?žákovu pozornost a zdůrazňovat klíčové informace. Stručné, srozumitelné poznámky v prezentaci pomáhají k orientaci v materiálu. Součástí souboru jsou pracovní čtenářské listy vhodné pro individuální četbu žáků, pro diferenciovanou práci ve třídě i pro samostatnou přípravu žáků.

Datum vložení: 30.11.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál je určený k opakování a procvičení učiva o životě v pravěku. Umožňuje systematizovat probrané pojmy. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při samotném výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat klíčové informace. Stručné, srozumitelné poznámky v prezentaci pomáhají k orientaci v materiálu. Cvičení v tomto materiálu jsou opatřena pracovními listy a zpětnou vazbou se správným řešením, jsou využitelná i pro diferenciovanou práci ve třídě nebo samostatnou práci žáků.

Datum vložení: 27.11.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál je určený k vyvození učiva o životě na našem území v době pravěku. Umožňuje poznávat nové pojmy a umístěnými odkazy na fotografie a webové stránky vytvářet názornou představu žáka během výkladu. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při samotném výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat informace k zapamatování. Stručné, srozumitelné poznámky v prezentaci pomáhají k orientaci v materiálu . Cvičení v tomto materiálu jsou opatřena zpětnou vazbou se správným řešením, jsou využitelná i pro diferenciovanou práci ve třídě nebo samostatnou přípravu žáků.

Datum vložení: 26.11.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů