Materiál je určený k vyvození učiva o gotickém stavebním slohu. Prostřednictvím fotografií a odkazů na webové stránky vytváří názornou představu žáka během výkladu. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při samotném výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat informace k zapamatování. Soubor je vhodný i pro samostatnou přípravu žáků.

Datum vložení: 15.12.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál je určený k vyvození učiva o románském stavebním slohu. Umožňuje poznávat nové pojmy, systematizovat a porovnávat je s ?dříve získanými vědomosti. Prostřednictvím fotografií a odkazů na webové stránky vytváří názornou představu žáka během výkladu. ?Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při samotném výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat informace k zapamatování. Soubor lze využít i pro samostatnou přípravu žáků.

Datum vložení: 15.12.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál je určený ke shrnutí, systematizaci a procvičení učiva o knížatech rodu Přemyslovců. Cvičení v tomto materiálu jsou opatřena pracovními listy a zpětnou vazbou se správným řešením, jsou využitelná pro diferenciovanou práci ve třídě i pro samostatnou přípravu žáků.

Datum vložení: 15.12.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál je určený k vyvození učiva o knížatech z rodu Přemyslovců. Umožňuje poznávat nové pojmy a umístěnými odkazy na fotografie a webové stránky vytvářet názornou představu žáka během výkladu. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při samotném výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat informace k zapamatování. Stručné, srozumitelné poznámky v prezentaci pomáhají k orientaci v materiálu. Soubor lze využít i pro samostatnou přípravu žáků.

Datum vložení: 09.12.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál je určený ke shrnutí a procvičení učiva o slovanských věrozvěstech. Umožňuje systematizovat nové pojmy. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při procvičování usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat klíčové informace. Cvičení v tomto materiálu jsou opatřena pracovními listy a zpětnou vazbou se správným řešením, jsou využitelná i pro diferenciovanou práci ?ve třídě. Soubor lze využít i pro samostanou přípravu žáků.

Datum vložení: 09.12.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál je určený k vyvození učiva o slovanských věrozvěstech. Umožňuje poznávat nové pojmy a umístěnými odkazy na fotografie a webové stránky vytvářet názornou představu žáka během výkladu. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při samotném výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat informace k zapamatování. Soubor lze využít i pro samosttnou přípravu žáků.

Datum vložení: 09.12.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál je určený k vyvození a procvičení učiva o způsobu života našich předků ve Velkomoravské říši. Umožňuje poznávat nové pojmy a umístěnými odkazy na fotografie a webové stránky vytvářet názornou představu žáka během výkladu. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při samotném výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat informace k zapamatování. Stručné, srozumitelné poznámky v prezentaci pomáhají k orientaci v materiálu . Cvičení v tomto materiálu jsou opatřena pracovními listy a zpětnou vazbou se správným řešením, jsou využitelná pro ?diferenciovanou práci ve třídě i pro samostatnou přípravu žáků.

Datum vložení: 05.12.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál je určený k vyvození a procvičení učiva o Velkomoravské říši. Umožňuje poznávat nové pojmy a umístěnými odkazy na fotografie a webové stránky vytvářet názornou představu žáka během výkladu. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při samotném výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat informace k zapamatování. Stručné, srozumitelné poznámky v prezentaci pomáhají k orientaci v materiálu . Cvičení v tomto materiálu jsou opatřena pracovními listy a zpětnou vazbou se správným řešením, jsou využitelná i pro diferenciovanou práci ve ?třídě nebo samostatnou přípravu žáků.

Datum vložení: 03.12.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů