Průběh infekce a jednotlivé kroky protiobrany organismu.

Externí odkaz

Tento modul se dá využít při výuce pracovních činností. Umožňuje žákovi interaktivně stanovit parametry stroje a poté ho vyzkoušet. Na uvedené stránce je dalších 9 animací vhodných pro základní školu. Jejich plná sada je součástí produktu Science Explorer (komerční produkt)

Externí odkaz

Uvedená interaktivní prezentace umožňuje žákům aktivně pracovat s jednotlivými planetami, jejich velikostí i s informacemi o planetách. Je však velmi dobře využitelná i při výuce angličtiny

Předmět: Fyzika
Externí odkaz

Pokud žák zvládl Newtonovy zákony, pak by měl zvládnout tuto interaktivní animaci jak řídit kosmickou raketu ve vesmíru. Vhodné pro základní školu.

Externí odkaz

3D animace stavby molekul základních látek vhodná pro výuku chemické vazby na základní i střední škole.

Předmět: Chemie
Externí odkaz

Jednoduchý nástroj pro zobrazování obrazců v rovině včetně nástrojů pro stanovení jejich velikosti. Předpokládá práci žáka.

Externí odkaz

Jednoduchá interaktivní animace umožňující žákům pracovat na tabuli s úhly a odhadovat jejich velikost.

Předmět: Matematika
Externí odkaz

Interaktivní simulace umožňuje vytvořit čtvercovou síť podle potřeby učitele a i její vytisknutí pro práci žáků.

Předmět: Matematika