Práce s čísly na prvním stupni od 1 do 100: Interaktivní animace umožňuje definovat vlastnosti čísel pro skupinu žáků.

Předmět: Matematika
Externí odkaz

Tento web umožňuje žákům I. stupně velmi efektivně si osvojit základní pojmy pro muzikální tvorby. Interaktivní skladatel, orchestr a celá řada dalších funkcí.

Externí odkaz

Virtuální orchestr umožňuje přehrát prakticky všechny nástroje. Jednoduché ovládání, vhodné pro I. stupeň základní školy

Externí odkaz

Základní slovní zásoba francouzštiny pro začátečníky. Určeno především pro výuku na základní škole.

Externí odkaz

základní slovní zásoba ve španělštině v několika interaktivních hrách určených právě pro interativní tabule. Určeno pro základní školu.

Externí odkaz

Interaktivní hudební nástroje umožňující skládání skladeb a přehrávání v různorodém rytmu, melodii a tóninách. Vhodné pro ZŠ

Externí odkaz

Na jednom z nejlepších výukových webů jsou nové interaktivní hrátky s počasím. Jak působí blesk? Jak funguje tornádo? Jak se tvoří sněhové vločky?

Externí odkaz

Jednoduché interaktivní hry na procvičování spellingu. Určeno pro I. stupeň základní školy