Hodina určená k seznámení žáků se současnou německou hudbou (kultura a reálie), zopakování konjuktivu II.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Valuable source for intermediate to advanced students of English as a second language

Datum vložení: 28.08.2011

Poznámka hodnotitele: Pomůcka pro učení se slovíček.
Externí odkaz

An online whiteboard space that you can use to share drawings, documents, projects, spreadsheets and more

Datum vložení: 28.08.2011

Poznámka hodnotitele: On-line prostor, který můžete použít ke sdílení dokumentů, projektů, tabulek ...
Externí odkaz

handy service that lets users select and share a segment of a YouTube video when you want to show just a part of a youtube video

Datum vložení: 28.08.2011

Poznámka hodnotitele: Služba, která umožňuje uživatelům vybrat a sdílet část videa YouTube.
Externí odkaz

Ask, suggest and discuss online with your students

Datum vložení: 28.08.2011

Poznámka hodnotitele: Zeptejte se on-line svých studentů.
Externí odkaz

Online application that transcribes short English texts into broad phonetic transcriptions in the International Phonetic Alphabet (IPA)

Datum vložení: 28.08.2011

Poznámka hodnotitele: Online aplikace, která přepíše krátké anglické texty foneticky.
Externí odkaz

Train your knoledge on facts about Europe

Datum vložení: 27.08.2011

Poznámka hodnotitele: Interaktivní procvičení - země Evropy, řeky, monarchie, moře, Evropská unie, hlavní města, regiony, ostrovy, vlajky, bitvy, přístavy, poloostrovy, sopky, metropolitní oblasti... Lze využít i na základní škole.
Externí odkaz

Remarkable interactive source of explanations, activities and games about grammar, vocabulary, culture and general knowledge, relevant for primary and secondary school

Datum vložení: 27.08.2011

Poznámka hodnotitele: Aktivity a hry na gramatiku, slovní zásobu - vhodné i pro základní školu.