Jak jsou buňky veliké? Jak se jeví pod mikroskopem? S pomocí poměrného měřítka poznej velikost jednotlivých buněk.

Datum vložení: 17.03.2005
Externí odkaz

Potomci nezapřou své rodiče. Tato interaktivní hra umožňuje velmi snadno identifikovat znaky, které dědíme po rodičích.

Externí odkaz

zoologický klíč pro starší žáky, opět lze využít v anglickém jazyce. Zejména ryby

Externí odkaz

Jednoduchý zoologický klíč. Lze využít i v anglickém jazyce. Pro biologii omezené použití právě díky anglickému jazyku.

Externí odkaz

Animace umožňující žákům I. stupně ZŠ rozlišit obratlovce a bezobratlé pomocí interaktivní hry.

Externí odkaz

Jednoduchá galerie srovnávající stavbu rostlinných a živočišných buněk.

Externí odkaz

Základní stavba rostlinné a živočišné buňky. Jednoduchá animace ukazující stavbu buněk.

Externí odkaz

Průběh infekce a jednotlivé kroky protiobrany organismu.

Datum vložení: 12.02.2005