Dynamický generátor tvarů v rovině společně s nástroji jak definovat jejich vlastnosti.

Datum vložení: 16.02.2005
Externí odkaz

Jednoduchá animace měření úhloměrem. Názorný příklad jak využít interaitivní tabuli velmi efektivně a jednoduše.

Datum vložení: 16.02.2005
Externí odkaz

Jednoduchá interaktivní animace umožňující žákům pracovat na tabuli s úhly a odhadovat jejich velikost.

Externí odkaz

Práce s čísly na prvním stupni od 1 do 100: Interaktivní animace umožňuje definovat vlastnosti čísel pro skupinu žáků.

Externí odkaz

Interaktivní simulace umožňuje vytvořit čtvercovou síť podle potřeby učitele a i její vytisknutí pro práci žáků.