Jobs 4 - 4. sada obrázků s pojmy, žáci mají opravit chyby a pojmy umístit pod správné obrázky

Datum vložení: 02.12.2019

DUA, jobs 3 - další sada obrázků ze SMART Exchange k rozvoji slovní zásoby - povolání, electrician, firewoman, coach, caretaker, cleaner, farmer, mechanic

Datum vložení: 02.12.2019

Flashcards k povoláním - slovíčka s obrázky, grocer, ice-cream worker, gardener, librarian, hairdresser, postman.

Datum vložení: 02.12.2019

Aktivita obsahuje 8 obrázků a slova k přiřazení. Jde o tato méně častá povolání: gasstation attendant, lawnmower, dentist, chef, dog walker, garbage man, carpenter. Obrázky původem ze SMART Exchange si můžete vložit do složky Můj obsah ve vašem SMART Notebooku.

Datum vložení: 28.11.2019

Poznámka hodnotitele: lektor, DUA - digitální učební aktivita

Žáci přiřadí obrázky k pojmům.

Datum vložení: 27.11.2019

Poznámka hodnotitele: lektor, DUA - digitální učební aktivita

Policista má roznodnout, kdo co říká. Červené bubliny správně umístěte k postavám.

Poznámka hodnotitele: lektor, DUA - digitální učební aktivita

Spojte barevnou pastelku se slovem na tabuli.

Poznámka hodnotitele: lektor, DUA - digitální učební aktivita

Přiřazování slova k bodu na Vennově diagramu. Tvůrce cvičení - přichytávání na střed umožní zpětnou vazbu - pokud je odpověď špatná, slovo odletí na původní místo.