3D objekt pro VR brýle

Datum vložení: 22.06.2020

Rozdělte děti do dvou skupin. Skupiny pojmenujte a napište jejich názvy do tabulky, kam si děti budou umísťovat zelené smajlíky, když uhodnou zvíře skryté na obrázku. Přesuňte části obrázků do středu plochy a odmaskujte obrázek (přes šipku v pravém horním rohu obrázku). Odmaskované obrázky můžete schovat za tabulku se smajlíky.

Předmět: Prvouka
Datum vložení: 31.05.2020

Vyberte si obrázek k vybarvení. Použijte pastelky, pokud chcete míchat barvy. Můžete zvolit i širší stopu pastelky. Štětec stopu překrývá. Obrázky jsou stažené ze SMART Exchange.

Datum vložení: 28.05.2020

Spojte pomocí pera, pastelky, nebo štětce z grafických nástrojů barvu z vodovek s místem, které je vybarveno stejnou barvou. Pozor na míchání barev - např. u mraku.

Datum vložení: 28.05.2020

Vytáhněte si celá obrázek k procvičování jemné motoriky. Odemkněte ho, pokud ho chcete zvětšit. Aktivita je zaměřena na procvičování oblouků, vlnovek, rovných čar a kruhů. U všech obrázků (kromě vlaku, kde se kreslí další koleje) je červený počáteční bod, odkud můžete čáry začít psát. Po odemknutí obrázků můžete vše zkopírovat a vytisknout na pracovní list.

Datum vložení: 27.05.2020

Aktivita obsahuje 6 uvolňovacích cviků. Vytáhněte si zvířátkovou záložku a umístěte uvolňovací cvik na plochu. Nechte dětem tvary obkreslit. Kočička má klubíčko, žabky různé druhy obloučků, motýli létají do vlnovek a zajíc běží cik cak. Obrázky si můžete zkopírovat a využítt k tisku pracovního listu.

Datum vložení: 27.05.2020

Žáci rozpoznají částici od ostatních slovních druhů. Tvoří věty s částicí.

Datum vložení: 24.05.2020

Poskládejte kartičky jako ve slovním fotbale - můžete si zahrát se skupinami na čas, pokud máte tabuli s multidotykem. Každá řada slov je psaná jiným fontem.

Datum vložení: 24.05.2020