Zájmové vzdělávání dětí, mládeže a dospělých

Datum vložení: 07.01.2015

Poznámka hodnotitele: Aktivita Hot Spots trochu složitá na pochopení - měla by pomoci metodika v programu SMART Notebook (je součástí DUMu).

Prezentace je určena pro výklad, opakování a upevnění tématu z historie umění. Je doplněna o motivační úkoly pro interaktivní zapojení žáků do vyučovacího procesu.Tématem výkladu je realismus se zaměřením na francouzské malířství – jeho vznik, zařazení, hlavní znaky, představitelé a názorné ukázky jejich děl.Výklad je doplněn v závěrečné části o úkoly pro aktivní zapojení žáků a jejich motivaci. Na tuto prezentaci tematicky navazuje realismus v evropském malířství.Látka je určena pro studenty 1. ročníku čtyřletého a 3. ročníků šestiletého gymnázia.

Datum vložení: 15.11.2013

Poznámka hodnotitele: prezentace v PowerPointu

Procvičování chování v silničním provozu

Datum vložení: 02.05.2013