Robotika na SPŠ Česká Lípa: VEX 123 - detek.. Alexandr Fales

Dnes vám, milí kolegové nejen ze základních škol, přináším inspiraci, jak využít podmínkové příkazy v kodéru dodávaném společně s robotic..

Rozvoj sebehodnocení a vrstevnického hodnoc.. Tomáš Botlík

Hledáte nástroj, který by vám ve škole umožnil podpořit rozvoj formativního hodnocení žáků, konkrétně v oblasti sebehodnocení a vrstevnického ..

Robotika na SPŠ Česká Lípa: VEX 123 - tlačí.. Alexandr Fales

Začínáme s robotikou s VEX 123 Hana Zbořilová

Již několik let pracuji s dětmi v kroužku Deskových her a logického myšlení. Dříve jsme se pokoušeli programovat Ozoboty a stavebnici SAM..

NPO – otázky a odpovědi Ivana Melíšková

Školy obdrží do svých rozpočtů v roce 2022 finanční prostředky z NPO. Tyto prostředky jsou určeny  na digitální učební pomůcky&nbs..

Třída s nápadem …aneb s technikou i bez Mgr. Hana Ulíková

Na konci školního roku 20/21 jsem získala školní jackpot! V průběhu velkých prázdnin se bude opravovat třída, ve které jsem nejenom správcem, ..

Procvičujte s žáky němčinu v jazykové labor.. Tomáš Botlík

Robotel pro svoji jazykovou laboratoř SmartClass nenabízí pouze vytvořené materiály pro anglický jazyk, ale nově i pro španělštinu a němčinu. Jak d..

Smíšená výuka naopak? Proč ne! Radka Konečná

V současné době se může nám, učitelům, stát, že se vyskytneme v karanténě či izolaci, zatímco žáci mohou chodit..