17.05.2012
Interaktivní výuka už i v MŠ Josef Mach

Nelze popřít, že dnešní generace dětí je zcela odlišná od předchozích generací. Vyrůstají obklopeni moderními technologiemi, jsou pro ně samozřejmo..

16.05.2012
V Náchodě vyrostla další učebna virtuální r.. Barbora Wimmerová

VOŠ stavební a SPŠ stavební Arch. Jana Letzela, Náchod (dále jen VOŠS Náchod) je další ze středních a vyšších odborných škol, které rozšířily řady ..

03.05.2012
Vstupte do Klubu ředitelů Ivana Melíšková

Jste ředitel školy? Přidejte se do Klubu ředitelů, prostoru na portále VeŠkole.cz určenému právě Vám, kteří každodenně řešíte strategické, rozvojov..

18.04.2012
Nejstahovanější DUMy pro střední školy z po.. Josef Mach

Vzdělávejte vaše studenty na střední škole s pomocí DUMů z portálu VeŠkole.cz. Inspirujte se z prací vašich kolegů pro vytváření vlastních DUMů. Te..

18.04.2012
Přírodní vědy – zajímavé odkazy Josef Mach

Vyzkoušejte ve výuce přírodních věd na základní i střední škole dostupné výukové aktivity na internetu pro zapojení studentů u tabule příp. ve skup..

23.03.2012
Matematické hřiště Josef Mach

Prozkoumejte hry, které vtáhnou žáky do učení zábavnou formou.

22.03.2012
Kritéria hodnocení na VeŠkole.cz - hodnocen.. Josef Mach

Seznamte se s kritérii pro hodnocení nahraných výukových hodin na portál VeŠkole.cz. Jak jsou hodnoceny vaše DUMy?

01.03.2012
DUMy on-line: na VeŠkole.cz Ivana Melíšková

Hledáte kvalitní DUMy? Potřebujete internetové úložiště pro sdílení DUMů jakožto výstupů EU projektu? Jasná odpověď: www.VeSkole.cz . Neztrácejte ..