26.02.2014
SMART Table otestovaly i děti z MŠ Pampeliš.. Ivana Křístelová

Interaktivní stůl SMART Table otestovaly i děti z MŠ Pampeliška. Díky moderní vybavenosti ZŠ JUDr. Josefa Mareše mohou pro svůj rozvoj využívat n..

25.02.2014
23.02.2014
10 DŮVODŮ PROČ mít právě SMART Board Iva Loužecká, DiS.

V dalším díle seriálu 10 DŮVODŮ PROČ se zaměříme na výhody interaktivní tabule SMART Board a potažmo také na autorský program SMART Notebook, kter..

27.01.2014
10 DŮVODŮ PROČ jít na školení Iva Loužecká, DiS.

Nový seriál, který Vám každý měsíc přinese 10 názorů, myšlenek a námětů na dané téma týkající se vzdělávání v českých školách a jak jinak, než s po..

15.01.2014
Dotkni se 20. století! Karolína Napravilová

Postrádáte ucelený materiál pro výuku dějin 20. století? Chtěli byste svým žákům názorně ukázat osudy české země prostřednictvím autentických dokla..

28.11.2013
Na osmáky hravě? S XC proč ne… Iva Loužecká, DiS.

Hodina dějepisu v osmé třídě. Téma - osvícenský absolutismus v Rusku. Není to nic, co by žáci zrovna hltali. Situace se ovšem zásadně mění, když pa..

28.11.2013
SMART Table ve výuce na ZŠ JUDr. J. Mareše Iva Loužecká, DiS.

Interaktivní stůl SMART Table dostali do své třídy žáci 1. E, kteří budou testovat její možnosti a hlavně využitelnost ve výuce. Během týdne se d..

28.11.2013
Vítězné DUMy z podzimních konferencí SMART .. Iva Loužecká, DiS.

Na podzim proběhlo už druhé kolo soutěže o nejlepší DUM v rámci regionálních konferencí SMART Klub. Inspirujte se vítěznými pracemi a dalšími vybra..