27.04.2014
Moderní technologie v předškolním vzděláván.. Iva Loužecká, DiS.

Máte obavy před pořízením interaktivní technologie do vaší školky? Zajímá vás, jak na ně děti reagují a zda je vhodné je ve vaší škole mít? Trápí v..

23.04.2014
Tak, a já chci zpátky do školy! Ivana Melíšková

O zapojení žákovských zařízení do výuky už bylo napsáno hodně. Tentokrát jsem se rozhodla, že – převážně chytré telefony – zapojím na Dni otevřenýc..

02.04.2014
Global Collaboration globálně Ivana Křístelová

Už jste vyzkoušeli Global Collaboration? Ne? Tak to se vypravte do Znojma, tam vám rádi prozradí, jak to vlastně funguje... aneb Velký projektový d..

18.03.2014
16.03.2014
Od podzimu do jara se SMART Tablem Ivana Křístelová

Již třetí roční období trvá věrné přátelství s novým spolužákem, kamarádem, pomocníkem, učitelem, bavičem,…. Není řeč o ničem jiném než o SMART Ta..

15.03.2014
Konference Mensa pro rozvoj nadání Jitka Jarolímková

Ve dnech 13. a 14. března 2014 proběhla v Praze Konference Mensa pro rozvoj nadání. Jelikož naše škola s Mensou spolupracuje a už 9 let vzděláváme ..

15.03.2014
10 DŮVODŮ PROČ testovat digitálně se SMART .. Iva Loužecká, DiS.

Test je tradiční cesta ověření znalostí žáků celé třídy. Papírová forma nás provázela vždy, a s ní také zdlouhavé opravování a vyhodnocování jedno..

03.03.2014
Jarní sezóna konferencí SMART klub se blíží Karolína Napravilová

Nenechte si ujít další ročník úšpešných konferencí SMART klub a včas se registrujte.