17.07.2014
QR kódy ve výuce Jana Březinová

Článek popisuje využití chytrých telefonů ve výuce. Jedná se hlavně o aplikaci pomáhající čtení QR kódů, po načtení zobrazí úkol pro žáky.

17.07.2014
Moje cesta se SMARTem Jana Březinová

Článek popisuje mé začátky s interaktivní tabulí.

12.06.2014
SMART Point Krouna Karolína Napravilová

Ve čtvrtek 5.6.2014 proběhl v ZŠ Krouna první ročník nového modelu setkání uživatelů výukových technologií SMART s názvem SMART Point. Jednalo se o..

07.06.2014
SMART Table pomáhá při výuce AJ Ivana Křístelová

S novinkou na poli interaktivní výuky SMART Tablem se již mnozí mohli seznámit na několika jarních SMART klubech. Z fotografií pořízených z těchto ..

05.06.2014
10 DŮVODŮ PROČ vyzkoušet Google aplikace pr.. Iva Loužecká, DiS.

Společnost Google nabízí zdarma aplikace pro vzdělávání a dává k dispozici nástroje pro komunikaci a sdílení informací a dat, od e-mailové adresy,..

02.06.2014
Jak vidí využítí interaktivní tabule tvůrce.. Karolína Napravilová

Co si o interaktivní tabuli a jejím využití ve výuce myslí paní Milada Přikrylová z nakladatelství Barevné kamínky?

29.05.2014
Poděkování za účast na SMART Klubu nejen pr.. Iva Loužecká, DiS.

Moderní technologie, jako interaktivní stůl pro aktivní spolupráci dětí, nachází větší uplatnění také v předškolním a speciálním vzdělávání. Na vla..

17.05.2014
Výtvarka on-line :-) Michaela Králíková

Vyzkoušeli jsme v rámci jedné výuky spojit dvě třídy na různých místech České republiky a naše nadšení nezná mezí :-)