01.03.2015
Barevná tužka (nejen) ve SN 14 – tři tipy v.. Michaela Králíková

Učíte výtvarnou výchovu? Chodíte suplovat? Hledáte tipy do výuky? Chcete oživit svoje výukové materiály? Nabízím tři tipy pro použití pera „Barevn..

13.02.2015
Jak na chytré bloky chytře Ivana Melíšková

Použití SMART bloků při výuce na prvním stupni jsem už viděla mockrát. Je moc hezké i názorné vidět, jak se sčítají jablka a odčítají hrušky. Jenom..

05.02.2015
Skvělé výsledky grantu na interaktivní stůl.. Iva Loužecká

Ve dvanácti školských zařízeních využívají díky speciálnímu grantu inovativní a na českém trhu jedinečnou interaktivní dotykovou technologii - inte..

03.02.2015
Novinky z Londýna aneb navštívili jsme vele.. Karolína Napravilová

21. - 24. ledna se již tradičně v Londýnské ExCel Aréně konal největší evropský veletrh ICT ve školství, kde světoví výrobci každoročně představuj..

30.01.2015
Škrtání perem textu ve SN 14 – tři tipy vyu.. Michaela Králíková

Oblíbili jste si nový nástroj ve SMART Notebooku 14? Hledáte příklady využití? Chcete oživit svoje výukové materiály? Nabízím tři tipy pro použití..

19.01.2015
Tipy a triky pro uživatele SMART Tablů Ivana Křístelová

Dovolte, abych vám přestavila jednoduchý trik, jak se vyhnout zdlouhavému ukládání připravených slidů ve SMART Notebooku přes exportování do obrazo..

07.01.2015
Správná škola.cz Karolína Napravilová

V prosinci AV MEDIA a Microsoft spustili novou kampaň Správná škola.

04.01.2015
METODICKÉ OKÉNKO ANGLIČTINÁŘE – animace IV. Ivana Melíšková

Učíte angličtinu? Na střední škole? Hledáte, jak oživit své hodiny nebo překvapit a udělat něco jinak než doposud? Já také. I s pomocí interaktivní..