10.05.2015
Třídní schůzky jako webinář Ivana Melíšková

Spousta učitelů, kteří se účastní různých projektů a čeká je webinář (webový seminář = školení po internetu), se obává, že nebudou schopni se škole..

23.04.2015
Projekt Vesmír Ivana Křístelová

Projektový den na téma Vesmír si společně užily děti z mateřské školy Pampeliška a žáci 2. E ZŠ JUDr. J. Mareše ve Znojmě.

13.04.2015
10 DŮVODŮ PROČ jsou QR kódy užitečné Iva Loužecká

Už jste si určitě všimli všude přítomných černobílých čtverečků, QR kódů. Ty se staly nedílnou součástí dnešního technického a technologického svět..

24.03.2015