09.01.2017
Příšerkový kvíz nás baví Mgr. Martina Vokounová

Děti mezi sebou rády soutěží a soutěžit mohou i ve škole. SMART Technologies proto vymysleli Monster kvíz (já mu říkám česky Příšerkový kvíz. Jedná..

02.01.2017
Vánoční němčina s dotykovými displeji Mgr. Kateřina Kvapilová

V prosinci se i naše škola, ZŠ 5. května v Liberci, díky společnosti AV Media, zařadila mezi ty školy, které mají možnost vyzkoušet a o..

29.12.2016
SMART Kapp – první dojmy Ing. Alexandr Fales

Osobně používám interaktivní tabuli SMART Board 680, které jsou dle mého názoru špičkou mezi interaktivními tabulemi hned po 800kách.  Jsem v..

21.12.2016
Interaktivní displej SMART Board 8055i, nás.. Mgr. Kamila Dolbová

Od podzimu mám možnost zkoušet a testovat možnosti interaktivního displeje SMART Board 8055i ve výuce, a to konkrétně na ZŠ Generála Škarvady v&n..

12.12.2016
Jak nezaostávat za pokrokem Kateřina Kvízová

Technologický vývoj naší společnosti je stále více progresivní. Má-­li být škola odrazem skutečného světa, a připravit tak své žáky na nejrůz..

08.12.2016
Vánoční Pascostromky Michaela Králíková

Zaujal vás „Pascostromek“, ale zrovna neučíte fyziku v 7. ročníku? Nemáte čidlo polohy, ale chcete si tuto „hříčku“ vyzkoušet? Přináším dalš..

30.11.2016
Hrátky s TOGlicem Ivana Křístelová

Představovat Toglic zasvěceným učitelům, by bylo jistě nošení dříví do lesa. Pro ty, kdo přeci jen ještě váhají, zda do něj jít či ne, říkám ANO!

30.11.2016
Avízo šablon pro SŠ a VOŠ Andrea Jahnická

MŠMT 30. listopadu 2016 zveřejnilo znění avíza očekávaných výzev "Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro SŠ a VOŠ I ..