23.05.2017
Jak ušetřit žákům půl hodiny denně? S aplik.. Jiří Martišek

Psaní Hravě je online aplikace, kde se lidé učí psát všemi deseti hraním jednoduchých her. Tím se liší od všech ostatních aplikací na českém trhu..

23.05.2017
Soutěžte o ceny s projektem Kraje pro bezpe.. Mgr. Hana Hyksová

Soutěž je realizována v rámci projektu „Kraje pro bezpečný internet“ pro žáky a studenty základních a středních škol. Do čtvrtého ročníku projektu ..

17.04.2017
Zábavné opakování vám přinese kolo štěstí Martin Gembec

Příprava aktivit je s příchodem nástroje SMART LAB, který je součástí SMART Notebooku od verze 16, hračka. Přínosem je i větší výběr prostředí jedn..

04.04.2017
SMART Notebook jako nástroj na kreslení i a.. Martin Gembec

Dnes vám chci představit jednu z dalších oblastí využití SMART Notebooku vedle samotné výuky, která se ukázala být velice přínosná do naš..

Jak rozmluvit žáky v hodinách cizího jazyka? Mgr. Roman Kopecký

Jak zlepšit komunikační dovednosti žáků v cizích jazycích? Jak docílit většího zapojení žáků v hodinách? Jak jim dát více prostoru pro mluvení? Jak..

06.03.2017
I učení může být show Mgr. Martina Vokounová

Zábavná show (Game show), která je ve SMART Notebooku od verze 16.2 se vrací k využití interaktivní tabule. Je to aktivita LABu, která je stejně ja..

06.03.2017
Využijte březnové dny pro podání žádosti (E.. Andrea Jahnická

Na stránkách MŠMT byl zveřejněn aktuální stav podaných žádosti do výzvy č. 02_16_022 a výzvy č. 02_16_023, jinak známé jako EU šablony pro ZŠ a MŠ.

02.03.2017
Vychytávky pro LABy Ivana Křístelová

Všichni příznivci SMART Notebooku 16.2 se s chutí pustili do Lesson Aktivity Builder (LAB), díky nimž se opět zase o kousek přiblížili dnešním..