EU Šablony II - přehled DVPP kurzů pro cizí.. Ivana Melíšková

Připravili jsme pro vás nová školení, která se zaměřují na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních..

Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí pře..

Konference učitelů interaktivní výuky 2019 Cecílie Krejcarová

Stejně jako každý rok i letos mezi dny 19. - 21. srpna proběhlo Setkání lektorů neboli Konference učitelů interaktivních technologií AV MEDIA, kter..

Projektové dny - od povelu k robotice Anna Dravecká

Projektové dny - "strašák" pro mnohé učitele...nebo pro některé pohodový den.

Co by vás mohlo zajímat k Šablonám I i Šabl.. Andrea Jahnická

Shrnujeme vám pár důležitých informací k ukončování Šablon I a zároveň, co neopomenout při zahájení Šablon II.

21.06.2019
Učíme jazyky lépe - termíny podzimních setk.. Ivana Melíšková

Dejte si již nyní do kalendáře termíny podzimních regionálních setkání uživatelů jazykové laboratoře Robotel. Praktické zkušenosti a tipy pro začá..

Stavebnice SAM Labs a chytrý dům Veronika Šolcová

Jednoduché a pro žáky zajímavé spojení hodiny výtvarné výchovy a klubu robotiky.

05.05.2019
ČŠI: Jaká je úroveň gramotností žáků ZŠ a SŠ? Ivana Melíšková

ČŠI zkoumá ve dvouletých intervalech úroveň gramotností žáků na ZŠ a SŠ. Nedávno zveřejnila výsledky úrovně matematické, čtenářské a sociální gramo..