29.10.2012
(R)evoluční autorský nástroj v (r)evoluční .. Iva Loužecká, DiS.

Vážení učitelé, protože máme k dispozici novou verzi autorského nástroje SMART Notebook 11 , chystáme pro vás také novou učebnici = cvičebnici..

24.09.2012
Interaktivní výuka na střední škole nabízí .. Josef Mach

Do tříd studentů digitální generace vstupují interaktivní tabule a počítače, které již mnozí znají ze základní školy. Technologie studenty obklopuj..

03.05.2012
Jak učit jazyky moderně a efektivně Ivana Melíšková

Díky moderní výpočetní technice se vybavení jazykových učeben a především výuka jazyků posunula na úroveň 21 století. V době interaktivní výuky, kd..

03.05.2012
Přírodní vědy atraktivně Ivana Melíšková

Výuka přírodovědných předmětů je na školách často podceňována a zaujetí dětí pro fyziku či chemii většinou mizí po seznámení se s prvním vzorečkem ..

29.03.2012
Projekt VZDĚLÁNÍ21 v TV Metropol Ivana Melíšková

Sledujete pořad Supermáma, který vysílá TV Metropol? V průběhu března byli hosty debaty ve studio různí zástupci projektu VZDĚLÁNÍ21. Pokud jste ne..

23.03.2012
Výukové zdroje pro střední školy na internetu Josef Mach

Využijte při tvorbě digitálních učebních materiálů volně použitelných výukových zdrojů a multimediálních souborů na internetu.

01.03.2012
10 000 testových úloh (profesionální obsah .. Ivana Melíšková

Po každé vyložené problematice si učitel potřebuje prověřit pochopení probrané látky žáky / studenty. Nejčastější formou takového prověření je ústn..

29.02.2012
Jak přistupují rodiče k digitální výuce? Ivana Melíšková

Julie Růžičková, mluvčí projektu Vzdělání21, představila v pořadu ČT Sama doma výsledky ankety, která se uskutečnila mezi rodiči.