17.07.2014
28.05.2014
Jaké byly jarní SMART Kluby 2014? Klára Borečková

Žákovská zařízení a interaktivní stolek SMART Table, byly bezesporu největšími lákadly letošního jara.

27.05.2014
SmartClass+ Rover ve výuce angličtiny Emil Waldhauser

Už samotná cesta malebnou krajinou do Dubé je úžasný zážitek, navíc okořeněný skutečností, že jsem měl navštívit základní školu, která je nositelem..

26.05.2014
Ohlédnutí za SMART Klubem v Liberci Kateřina Kvapilová

Velkou dávku inspirace si pro nás připravili pracovníci AV MEDIA. Díky workshopům na SMART Konferenci v Liberci na ZŠ v ul. 5. května přinesli všem..

04.05.2014
SMART i LEGO - už ve středu v Liberci Kateřina Kvapilová

Jak vypadá práce s digitální třídou? Stále ještě váháte nad tím, jak zapojit žákovská zařízení do výuky? Jak efektivně využívat interaktivní učebni..

30.03.2014
Slavnostní otevření digitálních tříd v Pitíně Ivana Melíšková

Ve čtvrtek 13. února 2014 proběhlo v naší škole - ZŠ Pitín - slavnostní otevření digitálních tříd. Digitální třídy byly financovány z projektu EU p..

17.03.2014
Jak může vypadat moderní škola? Kateřina Kvapilová

Základní škola v ulici 5. května v Liberci se vydala "SMARTí cestou". Pokročila tak ve své snaze o propagaci technického vzdělání a modernizaci výu..

02.03.2014
Zveme Vás na konferenci SMART Klub nejen pr.. Iva Loužecká, DiS.

SMART Klub nejen pro MŠ je již tradiční konferencí zaměřenou na sdílení zkušeností s interaktivní výukou a představující technologické novinky pro ..