18.03.2016
Konference FRAUS pro učitele cizích jazyků .. Klára Borečková

Vyberte si z pestré nabídky více než dvaceti seminářů a přijďte spolu s námi načerpat inspiraci do svých hodin angličtiny, němčiny, francouzštiny..

03.03.2016
Výzva 51 a její odkaz Alexandr Fales

Z pohledu lektora a mentora musím konstatovat, že tento projekt skutečně přinesl zapojeným školám to, co ve většině případů potřebovaly. MŠMT nemá ..

29.02.2016
"7 návyků" ve škole Ondřej Bárta

Milé paní ředitelky, vážení ředitelé, kolegyně a kolegové ve vzdělávání! Přinášíme Vám 2 pozvánky na akce společnosti Franklin Covey určené speciál..

25.02.2016
Moderní výuka s technologiemi i bez nich Miloslav Hubatka

Každý se dnes zaštiťuje pojmem moderní výuka, ta je skloňována ve všech pádech, všichni o ní mluví, ale co to vlastně moderní výuka je? Jak ji defi..

20.02.2016
Krizový management pro ředitele škol Miloslav Hubatka

Nejlepší řešení vážného problému je takové, když nedovolíte, aby to zašlo až tak daleko. Jak předcházet problémům a konfliktním situacím ve škole..

08.01.2016
Nenechte propadnout vaše poukázky na školení Karolína Napravilová

Máte ve vaší stále nevyužité poukázky na školení? Nenechte je propadnout!

09.12.2015
SMART Klub na ZŠ Boženy Němcové v Jaroměři Roman Kopecký

Kde se scházejí nadšení učitelé? Kde najdete všechny novinky pro interaktivní výuku. Kde panuje vždy příjemná atmosféra a dobrá nálada? JASNĚ, Ž..

02.12.2015