Robotel SC+ Homework aneb Skvělý pomocník p.. Jakub Fischer

Máte jazykovou laboratoř Robotel a s ní spojený SmartClass+ HomeWork pro práci z domova? Jedná se o variantu pro domácí práci studenta či..

Vzdálená výuka „naživo“! Roman Kopecký

Všichni učitelé nyní začínají využívat spoustu online nástrojů na vzdálenou výuku. Prostředků a systémů na různé formy cvičení je opravdu..

Pomocníci pro vzdálenou výuku Karolína Napravilová

Prezenční výuka ve školách je nyní zrušena a přichází domácí příprava žáků a studentů.

Využijte tuto mimořádnou situaci k preventi.. Karolína Napravilová

S vládním nařízením zrušit výuku přichází ideální čas, kdy není Vaše AV technika v každodenním provozu a je tedy nejvhodnější k prováděn..

SMART Výukový software 2020 Antonín Růžička

Na začátku letošního roku došlo ke změnám týkajících se výukového softwaru od společnosti SMART Technologies.  Školní software od společnos..

04.02.2020
BETT 2020: prostředí podporující aktivitu a.. Ivana Melíšková

Jistě jste zvědaví, co jsme na největším evropském veletrhu technologií pro vzdělávání objevili letos. Nové směry? Zajímavé produkty?

04.02.2020
SMART Notebook Basic je ZDARMA Antonín Růžička

Součástí dodávky SMART Board  tabule (nebo displeje) je SMART Notebook Basic. Navíc výrobce přidává jako bonus také roční licenci SMART Výukov..

Kupte 2 tabule a třetí máte zdarma Karolína Napravilová

Nejprodávanější centrální zobrazovač ve třídě, nyní za speciální cenu.