Jak na SMART Výukový software Online Dagmar Nebuželská

Dlouhou dobu se ve školách využívá klasicky interaktivní tabule se SMART Notebookem. Přesto, že jsme již téměř dva roky znali i možnost připojení ..

Sdílení výukových aktivit z TOGlicu pro sam.. Petr Slípek

Uzavření škol přineslo učitelům velkou výzvu – jak zajistit žákům materiály a zadávat úkoly pro domácí vyučování. Přemýšlíte, jak děti nezahltit m..

V. virtuální konference ze dne 15. 5. 2020 Karolína Napravilová

Vše důležité z páté virtuální konference....tentokrát na téma Hybridní výuka

05.05.2020
Hybridní výuka - ve třídě i z domova Karolína Napravilová

Návrat dětí do škol bude náročný. Učitelé pojedou ve dvou režimech: budou se muset věnovat nejen jedné třídě, často rozdělené na dvě skupiny přímo ..

Zdroje a nástroje pro online výuku jazyků Ivana Melíšková

Připravili jsme pro vás přehled, co můžete nyní využít pro distanční výuku cizích jazyků. Přehled průběžně d o plňujeme .

Angličtina a španělština online se Včelkou .. převzato z blogu Včelka.cz

Oblíbenou aplikaci Včelka můžete využít nejen pro výuku čtení, ale nyní zdarma poskytuje i cvičení pokrývající prvních pět let studia angličtiny či..

02.04.2020
Učíme se doma se Včelkou převzato z blogu Včelka.cz