04.09.2013
SMART Dokumentová kamera 450 nabízí nové mo.. Emil Waldhauser

SMART Technologies přicházejí s novou dokumentovou kamerou, která rozšiřuje možnosti využití zpracování obrazu a zvuku ve výuce. Propojení s autors..

28.08.2013
SMART Notebook pro iPad - ideální nástroj p.. Emil Waldhauser

iPad je školní pomůcka využívaná jako žákovské zařízení každodenní výuky, na kterém se plní dílčí úkoly učitele a výstupy se shromažďují a následně..

25.07.2013
Věda nás baví, když můžeme experimentovat ... Iva Loužecká, DiS.

18. září 2013, krátce po zahájení školního roku 2013/2014 uspořádají organizace Věda nás baví, o. s. společně s univerzitami ČVUT, VŠCHT a ÚOCHB AV..

29.01.2013
SMART Digitální třída 2011 - HW a SW požada.. Iva Loužecká, DiS.

V následujícím článku se dozvíte vše potřebné pro výběr HW pro úspěšné fungování systému SMART Digitální třída verze 2011, který je součástí softwa..

15.01.2013
SMART Ink - zapisujte a zakreslujte v různý.. Iva Loužecká, DiS.

SMART Ink (verze 1.1) je nástroj, který Vám umožní po připojení počítače ke SMART Boardu (ale i  SMART Podiu nebo SMART Displeji) zapisovat a kre..

27.11.2012
Realizace webinářů s pomocí SMART Bridgit Iva Loužecká, DiS.

Stačí běžný počítač s připojením k internetu a prostřednictvím programu Bridgit může probíhat výuka nebo školení na dálku.

24.09.2012
Dvě jedničky za to stojí aneb SMART Noteboo.. Josef Mach

Začal nový školní rok a učitelé nyní mohou využívat možnosti a funkce nové verze autorského software SMART Notebook 11. NeDUMají a snadno tvoří int..

27.08.2012
Nové možnosti s programem SMART Notebook 11 Iva Loužecká, DiS.

Kombinace toho nejlepšího v programu SMART Notebook s tím nejlepším na internetu. Více interaktivity v hodinách díky novým účinnějším nástrojům.