11.01.2016
Jak aktualizovat SMART Notebook na verzi 15.2 Ivana Melíšková

SMART Notebook se na poslední verzi 15.2 neaktualizuje automaticky. Chcete využívat nejnovější nástroje a obrázky? Jednoduše vás provedeme aktualiz..

11.01.2016
Pravidelná údržba prodlouží životnost vaší .. Karolína Napravilová

Kdy jste naposledy prováděli údržbu vaší AV techniky? Blížící se pololetní a následně jarní prázdniny jsou ideální období, kdy není vaše AV technik..

10.01.2016
Lesson Activity Builder – už jste se seznám.. Ivana Křístelová

Tvůrce výukových aktivit, Lesson Activity Builder (zkratka LAB), se pomalu zabydluje v našich školách. Programátoři velmi úzce spolupracují se SMAR..

04.12.2015
Co v jedenáctce nenajdete Michaela Králíková

Nevíte, zda má smysl usilovat o novou verzi SMART Notebooku? Co tato verze přináší? Jaký nástroj by vaši práci mohl zjednodušit a přitom zefektivni..

30.11.2015
Používání SMART Notebook ve Windows 10 Antonín Růžička

Funguje a jakým způsobem SMART Notebook na platformě Windows 10? Vše se dozvíte v tomto článku.

17.10.2015
Nabídka externí pomoci pro vedení školy. Miloslav Hubatka

Trápí vás neodbytný pocit, že se vaše škola jaksi přestala vyvíjet? Přešlapuje na místě? Narazili jste na pomyslný strop a chodíte v kruhu? Nedař..

25.09.2015
Vykřikněte to nahlas! - XC se mění na LAB Ivana Melíšková

Oblíbili jste si aktivity s Extreme Collaboration (XC)? Máme pro vás důležitou informaci: od 25. 9. 2015 přechází tato funkcionalita plně do Lesson..

11.09.2015
Lesson Activity Builder – žhavá novinka SNB.. Ivana Křístelová

Nejžhavější novinkou SMART Notebooku 15 je bezesporu Lesson Activity Builder (zkratka LAB), aktivita, která úplně ohromila celou naši třídu.