02.02.2016
Jaké trendy ve vzdělávání ukázal BETT 2016? Ivana Melíšková

V lednu jsme opět čerpali inspiraci a trendy pro české školy na celosvětovém veletrhu vzdělávacích technologií BETT v Londýně. Více než 800 vystavo..

11.01.2016
Jak aktualizovat SMART Notebook na verzi 15.2 Ivana Melíšková

SMART Notebook se na poslední verzi 15.2 neaktualizuje automaticky. Chcete využívat nejnovější nástroje a obrázky? Jednoduše vás provedeme aktualiz..

11.01.2016
Pravidelná údržba prodlouží životnost vaší .. Karolína Napravilová

Kdy jste naposledy prováděli údržbu vaší AV techniky? Blížící se pololetní a následně jarní prázdniny jsou ideální období, kdy není vaše AV technik..

10.01.2016
Lesson Activity Builder – už jste se seznám.. Ivana Křístelová

Tvůrce výukových aktivit, Lesson Activity Builder (zkratka LAB), se pomalu zabydluje v našich školách. Programátoři velmi úzce spolupracují se SMAR..

04.12.2015
Co v jedenáctce nenajdete Michaela Králíková

Nevíte, zda má smysl usilovat o novou verzi SMART Notebooku? Co tato verze přináší? Jaký nástroj by vaši práci mohl zjednodušit a přitom zefektivni..

30.11.2015
Používání SMART Notebook ve Windows 10 Antonín Růžička

Funguje a jakým způsobem SMART Notebook na platformě Windows 10? Vše se dozvíte v tomto článku.

17.10.2015
Nabídka externí pomoci pro vedení školy. Miloslav Hubatka

Trápí vás neodbytný pocit, že se vaše škola jaksi přestala vyvíjet? Přešlapuje na místě? Narazili jste na pomyslný strop a chodíte v kruhu? Nedař..

25.09.2015