Papír, nebo počítač? Chytré je hybridní řeš.. Nakladatelství Fraus

Otázka, zda je pro učení lepší kniha, nebo počítač, konečně vyřešena!

Do nového roku s aktualizovaným SMART Výuko.. Karolína Napravilová

SMART Notebook® se stále vyvíjí, aby vám pomohl lépe připravit žáky a studenty na budoucnost. Notebook 11.4 nemá všechna tato vylepšení.  P..

SMART amp se přesouvá do SVS Online! Ivana Melíšková

Pracujete ve SMART ampu? Od 11. prosince končí v podobě, v jaké ho znáte - a přesouvá se do SMART Výukového softwaru Online. Nebojte se, o nic ze s..