19.06.2019
Nová generace interaktivních materiálů OUP Oxford University Press

Classroom Presentation Tool je novou generací interaktivních materiálů a náhradou za dnes již technologicky překonaný systém tzv. iTools.

Od prváku k maturitě – matematika s nadhled.. Nakladatelství Fraus

Získejte zdarma až 5 vzorků nové hybridní učebnice středoškolské matematiky !  Na každé stránce jsou umístěny unikátní kódy, které umožňují ..

Pracovní sešity s nadhledem - napište si o .. Nakladatelství Fraus

Nové hybridní pracovní sešity jsou nejjednodušším způsobem, jak využít ve výuce žákovská zařízení. Nyní můžete získat až 2 vzorky zdarma. Vyberte s..