Stavebnice VEX IQ ve výhodném setu Karolína Napravilová

V souvislosti s vyhlášení dalšího ročníku soutěže VEX IQ Challenge jsme pro vás připravili speciální sety za výhodnou cenu.

Zimní příšerky jsou opět tady! Ivana Melíšková

S příchodem adventu se naše příšerky ve SMART Výukovém sw Online opět oblékly do zimního hávu. Užijte si v hodinách veselé Vánoce!

Používáte oblíbený balíček SMART Výukový so.. Antonín Růžička

Jsme rádi, že i letos vám můžeme nabídnout aktualizaci softwarového balíčku za speciální cenu  750 Kč s DPH.

Vyměňte starý projektor za nový! Karolína Napravilová

Z naší zkušenosti víme, že mnoho interaktivních tabulí nabízí špatný obraz, protože na ně svítí staré, málo výkonné, a navíc unavené projektory. ..

Servisní program pro školy Jan Fiala

Prodejem to u nás nekončí. A proto, bychom se rádi ujistili, že víte, že jsme vám k dispozici s naším servisním programem upraveným tak, ..

Upgrade zdarma: Robotel SmartClass+ 4.3.2 Ivana Melíšková

Víte, že v rámci tzv. "SW maintenance" máte nárok na upgrade SW jazykové laboratoře Robotel zdarma? A proč jako učitel chtít mít nejnovější verzi S..

SMART Výukový software a SMART Notebook Basic Antonín Růžička

Od uvedené verze 19 SMART technologies představili nové varianty SMART softwaru pro školy.

Aplikace pro roboty VEX nově Antonín Růžička

VEX robotics představili úplně nový software VEXcode .