25.09.2013
Flipped Classroom - výklad naruby Emil Waldhauser

Metoda výkladu naruby se objevuje na všech amerických školách a vyvolává zájem u učitelů, kteří používají interaktivní tabule SMART Board a ke své ..

09.09.2013
Vyhrajte v celostátní soutěži DOMINO Iva Loužecká, DiS.

Digitální vzdělávací materiály a online služby se stávají nedílnou součástí moderní výuky ve školách a jejich význam stále roste. Soutěž má za cíl ..

09.09.2013
Tvořte DUMy pro tablety Iva Loužecká, DiS.

Fenomén digitálních učebních materiálů - DUMů - ovládl již téměř všechny školy. Novým a trendovým nástrojem dnešní populace, který se velmi rychle ..

04.09.2013
SMART Dokumentová kamera 450 nabízí nové mo.. Emil Waldhauser

SMART Technologies přicházejí s novou dokumentovou kamerou, která rozšiřuje možnosti využití zpracování obrazu a zvuku ve výuce. Propojení s autors..

04.09.2013
Oblíbené flashe Lesson Activity Toolkit v č.. Emil Waldhauser

Uživatelé oblíbeného autorského programu SMART Notebook 11, kteří tolik nevládnou angličtinou, se dočkali skvělého překladu flashů Lesson Activity ..

28.08.2013
SMART Notebook pro iPad - ideální nástroj p.. Emil Waldhauser

iPad je školní pomůcka využívaná jako žákovské zařízení každodenní výuky, na kterém se plní dílčí úkoly učitele a výstupy se shromažďují a následně..

29.07.2013
SMART Klub - soutěž o nejlepší DUM pokračuj.. Iva Loužecká, DiS.

Také pro podzimní sezónu konference SMART Klub jsme pro Vás připravili soutěž o nejlepší DUM. Sdílejte své zkušenosti s ostatními kolegy a vyhrajte..